(044) 361-90-24, 274-99-80
+38 098 541-55-71
ru     ua

Словакія

   Пропонуємо Вам організований відпочинок дітей у Словаччині. Ця сусідня з Україною слов’янська держава має споріднену з нами культуру, але відрізняється своєю неповторністю і знаною на весь світ гостинністю.


СловакіяСловакія СловакіяСловакіяСловакіяСловакія    Ми зупинимось у мальовничій частині гірської Словаччини – на околиці невеличкого містечка – Нова Баня. Це екологічно чистий район Європи (до найближчого великого підприємства 300 км) з незайманою природою. Де йще до Вас під ранок може завітати дикий олень?
 
Табір «Бранко»Табір «Бранко» Табір «Бранко»Табір «Бранко»Табір «Бранко»Табір «Бранко»   Табір «Бранко» - це родинна справа, на ній працюють представники лише однієї родини. Сама база складається з 3-х одноповерхових корпусів на 20 місць кожний, 2-х двоповерхових будиночків на 10 місць кожний… Всього база може вмістити 90 відпочиваючих. Кімнати розраховані на 2-4 людини. В кожному корпусі 2 санвузли та 4 душові.
 
 
Словакія СловакіяБранко - озероБранко - озеро     На території бази є 2 озера, які живить гірське джерело. В одному можна купатися, а в іншому ловити рибу. Взимку на базі можна кататися на лижах. Хоча зими тут, зазвичай, теплі і сніг буває не часто.
 

 
Словакія СловакіяСловакія    У вартість включене 3-и разове харчування. Страви різноманітні і не повторюються (хіба що на замовлення). Включають як звичні для нас – борщ, суп, гуляш, картопля з м’ясом…, так і місцеві, наприклад – лангоші. До речі це саме споживають і господарі! В екскурсійну поїздку – смачний сухий пайок.

СловакіяСловакіяСловакія    Поруч, у 20 хвилинах пішки, розташоване мальовниче гірське озеро Тайх, що живиться з гірської річечки. Тут можна і покупатися і половити форель. Для малечі є ігровий майданчик, а для дорослих бар та ресторан.
   
Словакія СловакіяСловакіяСловакіяСловакія   На самій базі теж не бракує розваг – можна пограти у волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, а поруч із базою у футбол чи великий теніс. Регулярно відбуваються дискотеки. Також можна влаштувати пікнік прямо на базі. Працює «дитячий бар» з безалкогольними напоями (звичайно ж є і для дорослих).

    Перебуваючи в Словаччині Ви матимете змогу відвідати ще 3 країни: Австрію, Чехію, Угорщину – адже країна дуже вдало розташована, і відомі Європейські столиці та туристичні об’єкти практично поруч. А Шенгенська віза, яку Ви отримаєте, дає можливість безперешкодного пересування. Наявність у господарів власного автобусного парку дає змогу запропонувати Вам мінімальні розцінки. Докладніше про міжнародні екскурсії


Сама ж Словаччина заслуговує на окрему увагу. До Вашої уваги такі екскурсійні маршрути:

Словакія СловакіяСловакіяСловакіяСловакіяСловакіяСловакія    Дорогою з Ужгорода ми відвідуємо з екскурсією місто Кошица – красиве місто з розкішним костелом, ратушею, затишними вуличками, фонтанами та унікальним музеями, зокрема – підземним.
   
СловакіяСловакіяСловакія   Нова Баня («баня» в перекладі зі словацької – копальня, адже у Західній словаччині видобували золото, срібло, мідь, олово…). Невеличке симпатичне містечко (всього 8 тис.), але з розвиненою інфраструктурою – 2 банки, 3 супермаркети, пі церії, спа-салон, більярд… Цікавий краєзнавчий музей. І всього в 3-х кілометрах.
   
СловакіяСловакіяСловакіяСловакіяСловакіяСловакія   Братислава – столиця Словаччини. Розташована на березі найбільшої в Європі річки – Дунаю. Це осередок культурного та політичного життя. Окрім музеїв, костьолу (де коронувалися монархи династії Габсбургів), можна відвідати ще й Парламент! Затишні кав’ярні у підземеллях колишніх фортифікаційних споруд та справді столичні розваги. До речі тут бували і наші відомі співвітчизники. А на іншому березі вже за 5 кілометрів – Австрія.
 
СловакіяСловакіяСловакіяСловакія   Топольчани – тут розташована мисливський «будиночок» а, радше, заміська резиденція монархії династії Габсбургів. Маєток мальовничий, чудово відреставрований. На першому поверсі розташований музей мисливських трофеїв, зброї, речей, що належали родині та імператорські стайні.
   
СловакіяСловакіяСловакіяСловакія   Банська Бистриця та Банська Штявніца – мальовничі міста Центральної Європи з притаманними рисами: замками, костьолами, «чумними стовпами» і, звісно ж, ратушами з високими вежами звідки видкриваються чудові краєвиди на все місто.
 
СловакіяСловакіяСловакія СловакіяСловакія   Бойніце – перлина фортифікаційної архітектури, напевно, не лише Словаччини. Замок, історія якого налічує 800 років, чудово відреставрований, збережено внутрішні інтер’єри, оздоблення, зібрана величезна колекція зброї, обладунків, предметів мистецтва різних епох. Місцевий гід, одягнений у старовинне вбрання, проведе Вас звивистими коридорами і таємничими підземеллями. У замку знімалося чимало фільмів, переважно казок, адже його вигляд надзвичайно романтичний, хоча це і фортеця. Поруч розташований найстаріший в Словаччині зоопарк з віваріумом.

Словакія СловакіяСловакія    Аквапарки. На Ваш вибір 2 аквапарки. Обидва працюють цілорічно. Вони живляться з термальних джерел, і в різних басейнах температура від 28ºС до 38ºС. Один з них під відкритим небом, а в іншому закрита лише дитяча частина та частина любителів джакузі, гідромасажів…