(044) 361-90-24, 274-99-80
+38 098 541-55-71
ru     ua

Київські Карпати (похід-екскурсія)

Київські Карпати      Якщо ви прагнете вирватися з міської метушні, любите походи і відвідини незвичних місць тоді похід-екскурсія Київські Карпати саме для вас. За 20 хвилин їзди від Києва в напрямку Обухова розташовані мальовничі природні та історичні місця. Під час походу ми прогуляємося сосновим лісом і в якому розташований ДОТ Сталінської лінії оборони, пройдемося мальовничими зеленими пагорбами, що 2500 років тому служили надійним укріпленням скіфів, спустимося до каньйону в якому ховається найдовша природня глиняна печера в Київській області.

         Далі на нас очікує невеличкий пікнік на зеленій терасі з видом на звивисту ріку Віту і заміські будинки київських можновладців. Наш похід завершиться в селі Підгірці, де розташована старовинна церква XVIII 18 століття в стилі бароко...

Київські Карпати (похід-екскурсія)Київські Карпати (похід-екскурсія)Київські Карпати (похід-екскурсія)Київські Карпати (похід-екскурсія)

Київські Карпати (похід-екскурсія) 

 

Тривалість походу: 6 годин

Протяжність маршруту: 10 км.

Місце зустрічі: станція метро "Видубичі" (в центрі платформи)

Час і день: 11:00, щосуботи (Наявність екскурсії найближчої суботи уточнюйте за телефоном: 099 661-96-71 Ірина)

Іжу для пікніка беремо з собою !!!

Відеозвіт з екскурсії можна переглянути ТУТ: 


 

Канів. Тарасова гора - Канівський заповідник

Канів - пам'ятник КобзарюПрограма одноденної екскурсійної поїздки в Канів - «Тарасова гора - Канівський природний заповідник»
 
 
  
 
 
 

  
Виїзд з Києва в супроводі екскурсовода
Екскурсія Тарасовою (Чернечою) горою, могила зберігача Тарасової гробниці
Відвідування музею Т.Шевченка та «Тарасової світлиці»
Відвідування Успенського собору (ХІІ ст.)
Обід
Екскурсія Канівським природним заповідникомЕкскурсія на курган «Чорна могила»
Від'їзд до Києва

Чернігів - мандрівка в минуле

Чернігів - Троїцький собор   Чернігів – місто якому більше 1300 років. За князівських часів першим почав тут правити Мстислав Володимирович, брат Ярослава Мудрого. До цього ж періоду належать найвизначніші пам’ятки міста (зокрема, найдавніший в Україні православний храм - Спасо-Преображенский (Спаський) Собор).

   Матимете змогу відвідати Собор Св. Бориса і Гліба, Успенський собор, церкву Св. Параскеви, Свято-Ільїнську церкву, П’ятницьку церкву, Єлецький монастир, церкву Св. Катерини і Троїцький собор, із дзвіниці якого можна побачити панораму Чернігова. І, звичайно ж, відвідаєте Антонієві печери (ХІІ-ХVІІ ст.), засновником яких був Антоній Печерський, який до того вже заснував печери Київської Лаври. Побачите курган Чорна Могила. 

   Місто вразить Вас чудовим поєднанням сучасності і сивої давни.

   Дорогою ми відвідаємо Собор Різдва Богородиці в Козельці, Трьохсвятительську церкву в Лемешах - батьківщині братів Розумовських.

Переяслав-Хмельницький. Етнографична подорож

Переяслав-Хмельницький - Памятник на честь першої літописної згадки про Україну     Переяслав - одне з 3 найважливіших міст давньої Руси. Зараз це - симпатичний райцентр України, де кількість музеїв на одну людину чи не найбільша в Україні. Всього їх 27! (в Києві 32).

     Пропонуємо Вам відвідати найкрасивіший музей народної архітектури та побуту Середньої Надніпрянщини під відкритим небом. Зможете побачити житла наших давніх (і не зовсім) предків, козацьку залогу, церкви, вітряки, парові двигуни... Можете відвідати кілька музеїв на вибір: Г.Сковороди, козацької слави, трипільської культури, археологічний, кобзарства, народного одягу, бджільництва, лісового господарства, хліба, транспорту...

     Матимете змогу почути живого кобзаря. А дорогою Вас чекає цікава розповідь з історії та сьогодення Київщини та Переяславщини.

Біла Церква. Парк "Олександрія"

Біла Церква - Парк Олександрія     Дендрологічний парк „Олександрія” Національної академії наук України, який розміщено на околиці старовинного міста Біла Церква, поряд з чарівною річкою Рось належить до числа найбільших в Україні, його територія 297 га. Парк було створено понад 200 років тому родиною великого землевласника графа Франциска Ксаверія Браницького. Як предмет родинної гордості та магнатської величі парк ще і сьогодні зберіг головні ландшафтні композиції і є унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва кінця ХVІІІ – початку ХІХ ст. Він виник як літня резиденція графів Браницьких. 
 
     В 1774 р. польський король Станіслав Август Понятовський подарував великому коронному гетьману Польщі Франциску Ксаверію Браницькому Білу Церкву, Ставище і 134 села, у яких мешкало 40 тис. селян. 
 
     У 1781 р. Ф.К. Браницький одружився з Олександрою Василівною Енгельгард, небогою князя Григорія Потьомкіна, камер-фрейліною імператриці Катерини ІІ. На своїх землях, неподалік Білої Церкви, графиня вирішила створити чудовий парк, який би нагадував їй прекрасні заміські резиденції Петербурга і назвала його своїм ім’ям – "Олександрія"...

Умань. Парк "Софіївка"

Умань - Парк Софіївка     Парк «Софіївка» заснований ще 1796 року князем Потоцьким і подарованій своїй дружині Софії, звідки й назва. Це, без перебільшення, одне з красивіших міст, створених людьми. За задумом його творців – Софіївка наочна ілюстрація до поем Гомера «Одісея» та «Іліада», де навіть найменша архітектурна форма містить певний задум, виражає ідею міфу чи якоїсь події.нован еще в 1796 году князем Потоцким и подарен своей жене Софии, откуда и название.

    Величезна територія парку вмістила в собі цілий каскад озер з водоспадами й шлюзами, спорудженими в руслі річки Кам’янки. Тут є гранітні скелі Левкідська й Тарпейська, гроти «Венери», «Жаху й сумніву»…, альтанки, скульптури (переважно античні)… Є, навіть, своя підземна ріка, довжиною понад 200 м – Ахерон.

    Парк прикрашають біля 2000 видів дерев, чагарників, квітів… які композиційно об’єднані так, що в кожній групі протягом літа – цвітуть хоча б декілька…

Музей Трипільської культури

Музей Трипільської культури     Трипільська – перша європейська землеробська культура, названа так, після того як селі Трипілля (під Києвом), більше 110 років тому, київський краєзнавець Вікентій Хвойко виділив її як самостійну. Виникла за тисячу років до єгипетської й існувала з 4000 до 1500 років до н. д.

     В музеї, який розташований в мальовничому місці під Києвом, зібрано більше 2 тисяч унікальних експонатів. Побутова й ритуальна кераміка з оригінальними орнаментами (зокрема знамениті бінокулярні сосуди), знаряддя праці (кам’яні бойові молотки, мідні наконечники списів, кістяні голки). Тут можна подивитись подивитись невеличкий фільм про трипільську цивілізацію в якому показана відтворена трьохмірна модель трипільського поселення, а у дворі музею знаходиться реконструкція двоповерхової трипільської хати й збільшені копії жіночих статуеток, котрі колись ліпили трипільці.

Радомишль

Радомишль     Зовсім поруч від столиці України в 100 км західніше, на злитті річок Мика та Тетерів, розташувалось невеличке мальовниче містечко – Радомишль. З часів київської Руси він був одним з центрів древлянських земель де правив легендарний князь Мал і росли його діти – Добриня та Малуша. Ці поліські землі в XIV-XV ст. належали Польсько-Литовському князівству. Памʼятають вони й походи Хмельницького XVII ст. В XVIII-XIX ст. стають садибами цукрових магнатів Терещенків та залізничних баронів фон Мекк. Бурхливе ХХ ст. виховало на поліських землях нові історичні особистості, такі як Аркадій Гайдар та поетеса Ріва Балясна. Але й сьогодні Радомишль і поліська земля Житомирщини цікава для відвідування. Відновлено замок на основі фундаментів старовинної паперової фабрики, що належала Києво-Печерській Лаврі, в залах якого розташувався Музей домашньої ікони.

    Дорогою ми знайомимось з історією західного тракту, який був створений за проектом інженера Мусіна-Пушкіна, і з 1851 р. давав можливість дістатися до значних європейських столиць – Варшави, Берліна, Парижа… Саме цей житомирський напрямок стає основним свідком боїв за Київ в 1941-1943 рр., про що красномовно свідчать вцілілі обʼєкти лінії оборони Сталіна-Молотова 1939 р.

Меджибіж. Фортеця "Білий Лебідь"

Меджибіж     Місто стоїть на тому місці, де зливаються дві річки - Південний Буг та Бужок. Уперше згадується вона в Іпатіївському літопису під 1146 – 1148 рр. Знаходиться фортеця Меджибіж в Летичичівському районі Хмельницької області.
 
   Меджибіж був добре укріпленою твердинею. Завойовники оволоділи ним лише у 1255 р., після чого змусили мешканців знищити оборонні споруди міста. Тоді було зруйновано земляні міські вали. Замок зазнав незначних пошкоджень. Згодом йому, як і місту в цілому, довелося зазнати нищення і стати свідком запеклих боїв та лихоліть. За довгу історію свого існування місто неодноразово було під володіннями різних держав, ставало епіцентром численних бойових дій та осад, що, звичайно, призводило до нищівних руйнувань його фортець та палаців.
 
   Замок побудований на мисі річок Буг та Божок, тому він має форму видовженого трикутника. Його площа складає 3\4 га: одна сторона 130 м, інша – 85 м...

Творчості Катерини Білокур присвячується...

Катерина Білокур     Під час екскурсії ми відвідаємо село Богданівка Київської області, де 110 років тому (7 грудня 1900 року) народилася всесвітньо відома українська майстриня – Катерина Білокур.
 
   Також відвідаємо меморіальну садибу-музей в Яготині, та побачимо найбільше зібрання її творів у яготинському краєзнавчому музеї – де зберігається 72 її роботи (а Київ, наприклад, не може похвалитися жодною !!!). Пропонуємо Вам поєднати вшанування пам’яті видатної майстрині з цікавою пізнавальною подорожжю.